Bierzemy sprawy w swoje ręce
2014-05-24
Niniejszym zapraszamy wszystkich na spotkanie organizacyjne, związane z próbą podjęcia nowych korków które planujemy na dzień 29 maja 2014 o godzinie 12:00 w siedzibie stowarzyszenia.

Demokracja jest prawem do wyrażania swojego głosu, jednak nikt nie będzie za nas działać.

By skutecznie działać w tym zakresie niezbędne jest pełne zaangażowanie, dlatego też pragniemy zatrudnić specjalistę, który doprowadził już do zmiany kilku przepisów, jak i również posiada pełne rozeznanie i doświadczenie tak niezbędne w trakcie działania w Warszawie i przy reprezentowaniu naszych interesów przed przedstawicielami właściwych ministerstw, czy też Członkami Parlamentu. Chcielibyśmy zatrudnić go w naszym stowarzyszeniu ETOS z zadaniem reprezentacji na okres do następnych wyborów parlamentarnych.


Osoba ta, Pan Maciej Wroński, jest części z Was zapewne już bardzo dobrze znana i dała się poznać jako skuteczny reprezentant m.inn OZPTD oraz aktywny członek zarządu Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.


Celem spotkania jest również spotkanie firm zainteresowanych rzeczywistą zmianą prawa, które w ramach comiesięcznych składek członkowskich będą wspierać nasze działanie. W zamian za to będziemy odpowiednio reprezentowani i zadbamy o to, byśmy mieli wpływ na przepisy i praktykę prawną nas dotyczącą.


Prosimy o potwierdzenie możliwości przybycia do dnia 27 maja br telefonicznie (607 268 497) lub mailowo info@etos.org.pl.

strony www, aplikacje dedykowane